Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vernisáž ve školní družině

Vernisáž ve školní družině28.02. 2020

Naše školní družina vyhlásila výtvarnou soutěž po školní družiny v našem městě. Letos na téma MŮJ VESMÍR.

Celkem bylo vybráno 108 obrázků. Slavnostní zahájení proběhlo v naší družině ve středu 26. 2. za účasti našich žáků, rodičů, paní ředitelky a dětí ze školní družiny ze ZŠ Krátká. Zahájení se ujaly naše moderátorky Elenka Krásná a Michela Zmrhalová. Oproti minulému roku se program nesl v recitaci básní, kdy vystoupili žáci Elenka Krásná, Michela Zmrhalová, Bára Přibylová, Mariánka Průšová, Matyáš Kráčmar, Terka Doležalová a Kristýna Pozděnová. Po zahájení začala prohlídka obrázků, kdy každý mohl hlasovat pro jeden nejhezčí obrázek. Pro naše hosty bylo připraveno i občerstvení.

Hlasovat se může ještě do 3. 4. v prostorech naší družiny. O vítězích vás budeme informovat na našich webových stránkách, poté budou vítězům předány i ceny. 

vychovatelky a žáci ŠD

Fotogalerie