Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vernisáž „Máme rádi Evropu“

Vernisáž „Máme rádi Evropu“Po nevyžádané covidové přestávce se dne 31. 5. 2022 naše škola konečně dočkala Vernisáže ve spojovačce. V 16 hodin zahájila paní ředitelka Monika Bártová Vernisáž pod názvem „máme rádi Evropu“.  Na programu bylo mimo jiné i hudební a recitační vystoupení žáků 1. a 2. stupně. Kromě každoročních hostů jako je pan starosta města a zastupitelů jsme na naší škole přivítali i studenty a učitele z Polska, Portugalska, Španělska a Slovinska. Stali se našimi hosty v rámci projektu Erasmus, kterého se zúčastnili i vybraní žáci naší školy ve Španělsku a Portugalsku. Udělalo nám radost nejen počasí, ale také hojná návštěva rodičů a přátel školy. Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě vernisáže a všem, kteří se přišli na práci našich dětí podívat.

Těším se příště na shledanou.

Fotogalerie

Mgr. Simona Kuncová