Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vánoční překvapení – 1. oddělení ŠD

Vánoční překvapení – 1. oddělení ŠDV prosinci jsme tvořili andílky polepené barevnými lepicími páskami. Také jsme vyráběli stromeček z dřevěných špachtlí zdobený vánočními motivy. Děti vystříhávaly velké zvony, a poté na ně lepily vločky a andílky. Nakonec jsme si je přilepili na okna, jako vánoční výzdobu.
V tomto měsíci nás čekal svátek Mikuláše. Vyráběli jsme čerty z ruliček od toaletního papíru, a také andílky z vatových tamponků, které si děti mohly navléknout na prst.
V družině také dodržujeme adventní tradice. Zapalujeme svícen a každý den si některé z dětí z adventního kalendáře odnáší sladkost. Také máme překvapení pro rodiče. Děti jim vytvářely přání k Vánocům. Pro maminky jsme navlékali korále, které jsme pak vložili do malých obálek. Tatínkům jsme vyrobili skleničku na svíčku, ozdobenou vločkami a stromečkem.
Práce dětí byly velmi pěkné a doufáme že překvapíme jejich rodiče.

Fotogalerie

Mgr. Miroslava Šlosrová a Klára Čtvrtníčková