Druhý den našeho turistického kurzu byl ve znamení krásné přírody, dlouhých kilometrů a skvělé atmosféry. Během dne jsme společně ušli necelých 15 kilometrů a poznali další zajímavá místa Krušných hor.
Naše trasa vedla po známé Stezce Českem, odkud jsme pokračovali přes malebné Rájecké údolí až do přírodního parku Přebuz. Cestou nás provázelo příjemné počasí, dobrá nálada a nádherné výhledy do okolní krajiny.
Velkým zážitkem byly zejména pohledy na krajinu Kraslicka, které jsme si mohli vychutnat u otevřených dveří. Mnozí z nás si zde udělali krátkou zastávku na odpočinek, fotografie a načerpání sil před další částí cesty.
I přes náročnější trasu všichni účastníci zvládli dnešní etapu výborně a zaslouží si velkou pochvalu za vytrvalost, spolupráci i pozitivní přístup během celého dne. Už teď se těšíme na další dobrodružství, která nás na turistickém kurzu čekají.
Mgr. Petr Ungermann