Po společné domluvě jsme si téměř jednohlasně zvolili výlet do Mostu, do Jump arény. Jak jsme si ho užili, můžete vidět níže. Jízda vlakem nám utekla rychle, cestou tam jsme byli natěšení, cestou zpět jsme měli příjemně naplněná břicha dobrotami z McDonaldu, který jsme, jako na každém správném výletu, nemohli vynechat. Už teď se těšíme, kam vyrazíme příště.
žáci 6.A