Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Slavnostní přivítání žáků 1. tříd

Slavnostní přivítání žáků 1. třídDnešní ráno bylo pro prvňáčky prvním dnem na naší škole a čekalo je slavnostní pohádkové přivítání. Nové žáčky přivítali jejich starší spolužáci pohádkovými písničkami a ti odvážní si dokonce mohli zatančit spolu s princeznou. Poté je uvítala paní ředitelka Ing. Monika Bártová a pan místostarosta Ing. Petr Hybner. Všechny žáčky také určitě potěšil balónek, který všichni dostali.

Na závěr si žáky rozdělily paní učitelky Mgr. Radka Maříková a Mgr. Alena Bartoňová a odvedly si je i s rodiči do tříd. Tam na ně čekaly připravené kufříky od zřizovatele a další pomůcky.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě prvního školního dne, a přejeme všem dětem úspěšný vstup do nového školního roku.

Fotogalerie

vedení školy