Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Slavnostní přivítání žáků 1. tříd

Slavnostní přivítání žáků 1. třídDne 1. 9 .2022 se naši prvňáčci ocitli v pohádce spolu s Šebestovou, kouzelným sluchátkem a Jonatánem. Mach nedorazil, protože byl na dovolené. A proč Jonatán vypadal jako klokan? To popletlo kouzelné sluchátko.

Prvňáčci si akci užili. Zazpívali si a zatančili spolu se žáky školy a paní učitelkou Mgr. Doris Homolkovou. Poté je přivítala paní ředitelka Ing. Monika Bártová a pan místostarosta Ing. Petr Hybner. Každý žák dostal balónek.

Na závěr si žáky rozdělily paní učitelky Mgr. Zdena Moziková a Mgr. Dana Šimoníčková a odvedly si je i s rodiči do tříd. Tam na ně čekaly připravené kufříky od zřizovatele a další pomůcky.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na nelehké přípravě prvního školního dne, a přejeme všem dětem úspěšný vstup do nového školního roku.

Fotogalerie

vedení školy