Dne 2. 6. jsme se zúčastnili výletu do ZOO v Ústí nad Labem a skanzenu v přírodě v Zubrnicích.
V ZOO jsme viděli mnoho zvířat - hadů, opic, krokodýlů, mývalů, hrošíků, klokanů tuleňů, tučňáků, zeber i žiraf. Vzhledem k tomu, že bylo příjemné teplé počasí, zvířata se většinou pohybovala ve volném výběhu a byla krásně vidět.
Nezapomněli jsme navštívit téměř každý stánek, který se v ZOO vyskytuje, naštěstí některé byly zavřené.
V Zubrnicích jsme se pak ocitli ve vesničce z období první republiky. Navštívili jsme roubenky i domy hrázděné, krámek, stodolu a hlavně školu. Zde jsme seděli v 300 let starých lavicích a vyzkoušeli si i klečení na hrachu, což tedy vůbec není příjemné.
Výlet byl moc fajn a my už se těšíme na další.
žáci 3.A a 3.B