Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Setkání projektu Erasmus+ „ The Colours of Science“

Setkání projektu Erasmus+ „ The Colours of Science“logo_erasmus.jpg

23.10. 2019

První setkání nového projektu Erasmus + s názvem The Colours of Science probíhá od 19. 10. 2019 do 26. 10. 2019 v městě Bialystok v Polsku. V tomto projektu jsme jednou z šesti partnerských škol.

Pedagogové ze Španělska, Portugalska, Slovinska, Polska a České republiky se sešli, aby zkoordinovali další průběh dvouletého projektu. Součástí setkání v Polsku byl i seminář o vlivu prostředí třídy na výuku, využití moderních vyučovacích metod a projektů ve vyučování. Součástí programu byla i konference učitelů. Zástupci jednotlivých států představili nejen polským kolegům systémy školství ve svých zemích. V rámci konference ambasadoři European Schoolnet nastínili možnosti zapojení škol a pedagogických pracovníků do projektů.

Ve zbytku programu setkání nás ještě čeká návštěva několika místních škol, včetně Technické univerzity a partnerské školy.

Ing. Monika Bártová, Mgr. Jana Hortová

Fotogalerie