Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > ŠD – 1. oddělení – Oslava dne dětí a Tomovo listování

ŠD – 1. oddělení – Oslava dne dětí a Tomovo listováníOslavu dne dětí jsme začali soutěží. Děti házely létajícím talířem na cíl – kdo se trefil, dostal za odměnu stikeez. Dále jsme tvořili obrázky duhovými barvami chlapci dinosaury a děvčata princezny. Vytvořené obrázky si děti odnesly domů. Den jsme zakončili nanukovým dortem, na kterém si všichni pochutnali.

Ve čtvrtek jsme šli do knihovny, kde pro nás byl připravený speciální program – Tomovo listování. Tom nás přivítal písničkou „HnedleVedle song“. Potom děti rozdělil do dvou skupin. Děti řešily různé hádanky, rozpoznávaly úryvky z filmů a pohádkové písničky. Luštily křížovku a doplňovaly obrázky pohádkových postav. Tomáš nás také seznámil s knihami, které můžeme v knihovně najít. Odpoledne jsme si moc užili!
Děkujeme knihovně za tuto možnost a Tomášovi Bartákovi za skvělé vystoupení a super zábavu.

 Fotogalerie

Mgr. Miroslava Šlosrová