Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > ŠD - 1. oddělení - květen

ŠD - 1. oddělení - květenZačátkem května jsme se věnovali našim maminkám. Na oslavu Dne matek jsme pro ně tvořili skládané tulipány, srdíčka ze zažehlovacích korálků a velké červené papírové srdce na zavěšení. Dále jsme vyráběli prstýnek z chlupatých drátků. Práce se nám velmi povedla.

Venku bylo moc pěkné počasí a tak jsme se s 1.A vydali ven. Děti kreslily křídami na chodník u školy. Malovali jsme panáky s čísly, zvířátka, které máme doma. Na konec jsme procvičovali velká a malá písmena.

Další dny jsme tvořili brontosaury,  nebo například motýly, které jsme pak dali na nástěnku ve třídě. Děti práce moc bavila. Ke konci května jsme se zaměřili na přírodu a tvořili jsme pampelišky a hlemýždě. Děti byly moc nadšené.

Fotogalerie

Mgr. Miroslava Šlosrová