Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Recitační soutěž ,,Odemyky, zamyky ….“

Recitační soutěž ,,Odemyky, zamyky ….“Ve středu 11. 5. se po roční odmlce mohl konečně uskutečnit 3. ročník jarní soutěže v recitaci. Soutěže se zúčastnili vybraní žáci 1. - 5. ročníků. Utkali se tu ti nejlepší z jednotlivých tříd. Všichni byli skvělí, máme u nás ve škole šikovné a talentované děti. Nejroztomilejší byli ti nejmenší, prvňáčkové. Starší žáci zúročili zkušenosti z předchozích ročníků. Během soutěže se děti navzájem podporovaly a každého odměnily potleskem.

V kategorii nejmladších žáků se na 1. místě umístila  Michell Malinová, 2. místo obsadil Tadeáš Kráčmar a 3. místo si zasloužila Nikola Olahová .

V kategorii 2. a 3. ročníků zvítězila  Alise Koshelyeva,  2. místo obsadila Leontýna Rokosová,  na 3.místě se umístil Tobiáš Malina.

V kategorii 4. a 5. ročníků zvítězil Antonín Jeřábek, na 2.místě se umístila Michaela Zmeškalová, 3. místo si zasloužil Matyáš Kráčmar.

Poděkování patří všem zúčastněným, také skvělé porotě a vyučujícím v jednotlivých ročnících.

Fotogalerie

Mgr. Alena Bartoňová