Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > První návštěva místa pohádek a příběhů

První návštěva místa pohádek a příběhů1.03. 2020

Žáci 1. B s Mgr. Ilonou Pekarikovou navštívili 28. 2. paní knihovnice v nedaleké pobočce městské knihovny.

Závěr měsíce února se rozhodla třída 1. B strávit v příjemném prostředí dětského oddělení městské knihovny. Poprvé jsme měli možnost společně poznat uličky a zákoutí domova tisíců knih. Po přivítání v knihovně se žáci pohodlně usadili a pozorně poslouchali příběh nešťastně přecpané knihy z Knihovnických pohádek. Následně si s paní knihovnicí pověděli vše o návštěvách knihovny a půjčování knih domů. Jelikož jsou naši prvňáci velmi šikovní, vypadalo to spíš jako opakování s pravidelnými (a zodpovědnými) návštěvníky knihovny. Společně jsme se tedy mohli ponořit do prozkoumávání tajemných písmen a obrázků. Knihy, které jsme si mohli prohlédnout, byly opravdu zajímavé. Kdyby nám hlad nepřipomněl, že už musíme na oběd, určitě bychom dál hltali příběhy o vesmíru nebo životě ve včelých úlech.

Diana Hrudková

Fotogalerie