Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Provoz školy od 1. 3. 2021

Provoz školy od 1. 3. 2021Od 1. 3. nebude z důvodu krizového opatření vlády (viz. příloha) probíhat prezenční výuka žáků 1. a 2. tříd. Žáci těchto dvou ročníků budou, stejně jako ostatní třídy školy, vzděláváni distančně, bližší informace k této výuce poskytnou v pondělí třídní učitelé jednotlivých tříd.

Školní družina bude uzavřena.

Žáci 1. a 2. tříd, kteří mají na pondělí 1. 3. přihlášený oběd, si jej mohou buď ráno do 8 hodin odhlásit nebo vyzvednout od 12 do 14 hodin do jídlonosiče. Od úterý 2. 3. budou obědy všem žákům těchto tříd odhlášeny a v případě zájmu je třeba si je přihlásit. 

Žákům s povolenou jinou formou plnění distanční výuky bude i nadále umožněno si zadání úkolů vyzvednout a odevzdat ve škole.

Podle nových pravidel již škola nevyplňuje žádné potvrzení o ošetřovném, bližší informace naleznete na odkazu

https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

Příloha:

vedení školy