Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projektový den v Základní umělecké škole

Projektový den v Základní umělecké školeDne 13 .10. 2021 se 2. oddělení ŠD zúčastnilo projektového dne v ZUŠ. Nejprve nás učitelé přivítali krásným koncertem, při kterém se děti seznámily s různými hudebními nástroji. Poté jsme se podívali do prostorů umělecké školy. V každé učebně byl pro nás přichystaný program. Děti si vyzkoušely hrát na housle, piano, bubny, dřívka nebo na triangl. Dokonce se díky snaze paní učitelky sehrály i jako orchestr. Nakonec jsme viděli taneční vystoupení dívek, které postoupily se svou sestavou do mezinárodní soutěže.  Při odchodu jsme byli obdarováni balónky a plackami na batoh.

Dětem se akce moc líbila, některé i uvažují nad přihlášením do ZUŠ.

 Fotogalerie

Hana Windischová a Klára Čtvrtníčková