Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projektový den v 7.A na téma Součástí společnosti

Projektový den v 7.A na téma Součástí společnostiDne 9. 5. 2022 jsme se zúčastnili projektového dne na téma Součástí společnosti. Zkušení lektoři ze společnosti Světlo Kadaň z.s. Monča a Tom, nás jednak úkolovali, hráli s námi hry a dokázali s námi mluvit o věcech nám příjemných i nepříjemných, týkajících se současné společnosti, kolektivu a budoucích vizí.

Beseda byla rozdělena do tří okruhů, věnovali jsme se Neverbální komunikaci, Osobnostnímu postavení ve třídě a o tom, Kdo jsem. Žáci si v rámci tématu, jak se cítíme ve třídě, udělali pravidla, co by ve třídy nikdy nemělo být, a to je šikana. Naopak dokázali komunikovat na téma – tolerance, respekt a ohleduplnost.

Na úplný závěr jsme si četli anonymní dotazy dětí, které během besedy mohly uložit do schránky důvěry. A věřte, že to byly dotazy velice zajímavé.

Celkově hodnotíme besedu za přínosnou a těšíme se na další takové besedy.

Fotogalerie

Ing. Monika Čermáková