Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Příprava na příjímací zkoušky pro žáky 9. třídy - aktualizováno

Příprava na příjímací zkoušky pro žáky 9. třídy - aktualizováno4.05. 2020

Od 11. 5. 2020 zahajuje naše škola přípravu na příjímací zkoušky na střední školy pro žáky devátých ročníků. Do pátku 8. 5. je nutné vyplnit a doručit škole přihlášku k této přípravě.

Příprava z matematiky bude probíhat každé pondělí od 8:00, z českého jazyka v pátek od 10:00, vždy maximálně cca 2 hodiny dle potřeb žáků.

Žáky vyzvedne učitel na platě školy v čas začátku přípravy. Účast žáků je dobrovolná, ale je nutné dodržovat čas zahájení výuky. Při pozdějším příchodu nebudou žáci puštěni do školy. Žáci mohou z výuky odejít kdykoli. Ostatní online výuka probíhá beze změn.

Žáci jsou povinni mít roušku (lépe dvě a sáček na její odložení) a dodržovat základní hygienické požadavky současné situace - umývání a dezinfekce rukou. V případě porušení těchto pravidel bude žák z přípravy vyloučen.

Ve škole není nutné se přezouvat.

Doporučujeme pouze psací a rýsovací potřeby, sešit.

Obědy nebudou poskytovány.

K účasti ve škole je dále nutné doručit první den návštěvy ve škole „Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění“ (viz příloha). Pokud není možné si přihlášku a čestné prohlášení vytisknout a vyplnit, je možné si je vyzvednout ve škole vždy od 8:00 do 12:00. Pokud žák do 8. 5. neodevzdá přihlášku a v pondělí 11. 5. nedonese čestné prohlášení, není možné ho do školy pustit. Přihlášku je možné i vhodit do poštovní schránky školy, která je umístěna u vchodu do školní jídelny.

V Klášterci nad Ohří dne 4. 5. 2020

vedení školy