Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pravidelné návštěvy knihovny - 2.A

Pravidelné návštěvy knihovny - 2.A14.01. 2020

Byla jsem v knihovně. Mají tam hezké a zajímavé knihy. Půjčila jsem si Příběhy ze sedla. Lucka K.

Naše čtenářské dovednosti testujeme v praxi. Do knihovny společně docházíme jednou měsíčně. Využíváme široké nabídky knih a s radostí čteme nejrůznější tituly. Nedávno jsme si založili čtenářské deníčky. Ve čtení se zdokonalujeme a čtenářských dovedností patřičně využíváme. Já rád čtu o autech. Maminka mi někdy čte a hezky čte i tatínek. Dominik Horňák

Já čtu mamince a sestře. Čtu Projekt pro psy. Knížky mě baví a chodím do knihovny. Kristýna P.

Líbí se mi knihy s obrázky. Moje oblíbená kniha se jmenuje Z pokladnice našich pohádek. Jsou tam zajímavé příběhy. Anička N.

Mám ráda svoje knihy. Ke knihám se chováme hezky. Neházíme s nimi, nemalujeme do nich a netrháme je. Knihy jsou moc a moc pěkné. Mám doma knihy. Jmenují se Lví král, Tři prasátka kráska a zvíře ... Kristýna Š.

Rád čtu knihy. Mám rád, když vše dopadne dobře. Rád čtu klasické pohádky. Matyáš K.

Já si čtu knihy, protože mají dobrý konec. S knihami neházíme a nad knihami se nejí. Půjčil jsem si knihu o katastrofách. /snad s dobrým koncem/? Matěj K.

žáci 2.A

Fotogalerie