Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pokračujeme v dalším týdnu v netradiční škole

Pokračujeme v dalším týdnu v netradiční škole23.06. 2020

V tomto týdnu jsme vyráběli z barevného papíru ryby, kreslili jsme obrázky na tabuli pomocí písmenek z abecedy. Byla přitom pěkná zábava.

Pak jsme skládali smajlíky do sešitů a knih a na konec jsme vytvářeli králíčky a ptáčky. Hádali jsme zeleninu a ovoce, podle barev a dávali je do pohádek a písní. Na tabuli jsme psali křestní jména a otáčeli jsme je zrcadlově, to jsme se zasmáli. Venku jsme si hráli na schovávanou a házeli si létajícím talířem, hráli jsme si s míčem a hádali názvy zvířat, stromů a věcí a co mají děti na sobě. V průběhu týdne jsme navšívili zahradu u zámku a obdivovali jsme jeho krásu, prohlíželi jsme si netradiční sochy. Děti se těší na poslední týden školy.

Bc. Veronika Součková a Mgr. Miroslava Šlosrová

Fotogalerie