Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Planeta Země 3000: Madagaskar 2012

Planeta Země 3000: Madagaskar 2012Dne 4. 5. 2022 jsme se společně s ostatními třídami zúčastnili představení v místním KC pod Názvem Madagaskar - Adamům příběh.

Zakladatel projektu Adam Lelek se fotografování a dokumentaristice profesionálně věnuje více jak 20 let. Má nekonvenční pohled na svět, ojedinělé nápady a touhu přiblížit ostatním lidem krásy celého světa. Vedl více jak 40 expedičních výprav do nejodlehlejších koutů naší planety.

Projekt Madagaskar 2012 byl neuvěřitelný a neskutečně zajímavý. Svůj dokument prokládal příběhy, fotkami. Adam Lelek se zúčastnil unikátního madagaskarského rituálu famadihana, během něhož dochází k exhumaci nebožtíků. Na Madagaskaru se setkal i s nejošklivějším tvorem planety a prožil nefalšované silniční peklo.

Představení se nám velice líbilo a věřím, že každého z nás jistým způsobem obohatilo. Děkujeme a budeme se těšit na další představení.

Ing. Monika Čermáková

Líbilo se nám, jak bylo připravené video. V průběhu videa nám i vysvětlovali, co tam jí, jaká jsou vzácná zvířata a další. Překvapily nás jejich zajímavé zvyky. 

Aneta Babocká, 8.B

Fotogalerie