Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pátek 29. dubna ve 4. A

Pátek 29. dubna ve 4. AV pátek jsme první hodinu připravovali jablečný dort. Poté jsme si vyrobili čarodějnické klobouky. Povídali jsme si o zvycích. Moc se mi to líbilo. Matěj Kříček

Moc se mi líbilo, že si pro nás Michalka připravila výrobu klobouků a že s námi měla trpělivost. V kuchyňce jsme udělali dort z jablek. Jablka jsme nastrouhali a nakrájeli na menší kousky. Moc se mi ten den líbil. Michal Karnet

V pátek jsme šli do kuchyňky a připravili jablkový dort. Než dort vychladl, vyráběli jsme klobouky. Práci si pro nás připravila Míša. Dort jsme celý snědli, byl moc dobrý. Jenda Sivák

V pátek jsme měli volný den. Ráno jsme šli do kuchyňky a pekli jsme dort. Potom jsme s Míšou vyráběli klobouk. Nakonec jsme snědli dort. Úplně celý. Lucka Kothánková

Milí čtenáři, v pátek jsme dělali mnoho věcí. 1. pekli jsme dort, 2. vyráběli jsme klobouk, 3. jedli jsme dort, 4. měli jsme angličtinu Nejvíc se mi na vyrábění klobouku líbilo  to, že si to Míša pro nás pěkně vymyslela. Dort byl moc dobrý. Na angličtině jsme hráli hry. Příprava dortu byla jednoduchá /pro někoho ne/. Pátek byl fajn. Klaudie Malinová

Mně se tento den líbil. Připravili jsme jablkový dort. Vyrobili jsme klobouky pro čarodějky. Dominik H

Den čarodějnic se mi moc líbil. Byli jsme v kuchyňce. O přestávce jsme hráli hry. Vyrobili jsme klobouky. Pak nám paní učitelka přinesla dort z ledničky. Byl to hezký den. Sam Slepčik

Když jsme přišli do školy, šli jsme do kuchyňky. Připravili jsme nepečený jablkový dort. Chutnal výborně. Pak jsme šli na angličtinu. Učili jsme se o jídle. Třetí hodinu jsme  vyráběli klobouk. Nakonec jsme snědli dort. Míša Zmeškalová

V pátek 29. dubna jsme si udělali projektový den. Připravili jsme jablkový nepečený dort. Nakrájeli jsme oloupaná jablka, rozmíchali jsme pudink ve vodě, do formy jsme naskládali piškoty. Poté jsme vyráběli papírový klobouk. Hráli jsme různé hry. Tento den se mi líbil. Kristýna Štefulová  

Ve škole se učíme počítat. Násobíme a dělíme velká čísla. Chodíme do knihovny, na vycházky do přírody. Píšeme diktáty. Ve vlastivědě se učíme o pravěku. V přírodovědě o rostlinách. Máme se rádi. To je naše třída. Klára Přibylová                                                                    

Fotogalerie