Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Online výuka na 2. stupni

Online výuka na 2. stupni24.04. 2020

Od pondělí 27. dubna bude na 2. stupni poskytována online výuka hlavních předmětů prostřednictvím ZOOMu.

Někteří vyučující naší školy již online výuku delší dobu poskytují, někteří s ní nedávno začali. Protože se zřejmě žáci 2. stupně do školy už v tomto školním roce nevrátí, rozhodli jsme se pro online výuku ve všech hlavních předmětech u všech tříd a vyučujících. Jedná se o tyto předměty – český jazyk, matematika, anglický jazyk, německý jazyk, ruský jazyk, přírodopis, chemie, fyzika, zeměpis a dějepis.

Všem rodičům a žákům 2. stupně jsme do Bakalářů zaslali odkaz na webovou stránku, která slouží jako rozcestník pro online výuku naší školy. V rozvrhu dané třídy si kliknete na danou hodinu a tím si otevřete odkaz pro danou výuku. Pro neregistrované uživatele ZOOMu a pro uživatele mobilních zařízení jsme jako přílohy přiložili návody, jak postupovat.

vedení školy