Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Odznak všestrannosti olympijských vítězůPod patronací Českého olympijského výboru odstartoval tento rok nový díl závodu Sazka olympijský víceboj. Pro náš okres bylo vybráno jako pořádající město Klášterec nad Ohří, kde se odehrálo okresní kolo ve čtvrtek 28. 4. 2022 na atletickém stadionu. Porovnat své fyzické schopnosti a sportovní dovednosti přijely týmy a jednotlivci ze základních škol z Chomutova, Jirkova, Kadaně a Klášterce nad Ohří. Závodilo se v celkem 5 disciplínách (trojskok, skoky přes švihadlo 2 min různé techniky, hod medicinbalem vzad, kliky 2 min a běh na 1000m anebo dribling 2min). Z naší školy se zúčastnilo závodu celkem 18 žáků z 2. stupně. Všichni závodili ve zmíněných disciplínách a některým se podařilo umístit se ve vybrané disciplíně ve své kategorii na vyšších místech. Postupu do krajského kola, které se koná 12. 5. 2022 opět v Klášterci nad Ohří, nebylo dosaženo, nicméně to hlavní bylo naplněno - užít si sportovní akci, překonat své výkony, závodit, bavit se. Děkujeme všem závodníkům naší školy za účast.

Fotogalerie

Mgr. Lucie Engelová