Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Odpoledne plné slunce a zmrzliny

Odpoledne plné slunce a zmrzliny



Včera jsme si užili krásné odpoledne v zámecké klášterecké zahradě. Počasí nám přálo, svítilo sluníčko a venku bylo opravdu hezky. Nejprve jsme se šli podívat na ptáky, kteří byli v zahradě k vidění.

Potom přišla ta nejlepší část dne - zmrzlina. Každý si vybral svoji oblíbenou příchuť a v teplém počasí chutnala výborně. Po sladkém osvěžení jsme se ještě proběhli po zahradě, hráli si a užívali si společný čas venku.

Celý den byl veselý, plný smíchu a dobré nálady. Domů jsme odcházeli spokojení a s úsměvem na tváři.

Fotogalerie

Bc. Lenka Salamonová