Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Netradiční olympiáda v 1. oddělení ŠD

Netradiční olympiáda v 1. oddělení ŠDDne 30. 3. 2022 jsme se účastnili netradiční olympiády. Děti ve dvojicích hádaly sporty ze ZOH. Každý pracoval jak uměl a snažil se správně rébus vyluštit. Také jsme mluvili o sportech na ZOH. Všichni byli poučeni co je skeleton, biatlon, curling nebo short track. Děti následně začaly závodit na čas, metry a body. Účast v netradičních disciplínách vyžadovala moře obratnosti, hodně zručnosti, ale také trochu štěstí. Při závodění byla legrace, děti se navzájem povzbuzovaly a fandily si. Pak jsme sečetli body a už známe vítěze. Výherci dostali diplom a věcnou odměnu. Ostatní sportovci si pochutnávali na sladkostech.

Chlapci 2.A a 2.B

 1. místo - Ferenc Adrian
 2. místo - Nikolov Nikolaj
 3. místo - Meloun Max
 4. místo - Gia Bao Bui
 5. místo - Mrázek Štepán
 6. místo - Milák David

Chlapci 3.A

 1. místo - Vrábek Matěj
 2. místo - Kostur Vojtěch
 3. místo - Hirnyk Svgatoslav

Děvčata 2.A a 2.B

 1. místo - Miličková Laura
 2. místo - Dlouhá Nikola
 3. místo - Iblová Eliška
 4. místo - Kaiserová Emma
 5. místo - Kosturová Rozálie

Děvčata 3.A

 1. místo - Kohut Viktoriia

 Fotogalerie

Mgr. Miroslava Šlosrová