Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Návštěva z Dánska

Návštěva z Dánska20.11. 2019

Ve dnech 13. – 14. 11. nás díky paní učitelce Radce Maříkové navštívili dánští studenti, kteří se postarali o bohatý program pro 8. a 9. třídy.

Žáci se tak mohli setkat s cizinci, kteří perfektně ovládají anglický jazyk, a mohli se tak lecčemu přiučit. Studenti z Dánska měli pro žáky připravené seznamovací hry, zajímavé a vtipné prezentace, a v neposlední řadě i amatérskou divadelní scénku, která byla opravdu krásná. Scénka vystihovala, jak svými činy můžeme ovlivňovat druhé či jim ubližovat, a zároveň, jak své chování vůči druhým můžeme napravit. Po představení následoval krátký rozbor toho, jak žáci představení pochopili a zdali si něco uvědomili. Každé odpoledne od středy do pátku měli dánští studenti v budově Církve bez hranic pro žáky připravené aktivity. K našemu milému překvapení dorazilo na odpolední program opravdu mnoho žáků z různých ročníků. Všichni byli z této akce nadšeni, vznikla nová přátelství a každý měl možnost oprášit své znalosti anglického jazyka.

Václav Homolka

Fotogalerie