Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Návštěva mateřských školek v 1. třídách

Návštěva mateřských školek v 1. třídách25.02. 2020

Protože se již blíží doba zápisu dětí do 1. tříd (pro školní rok 2020/2021 se uskuteční 6. a 7. dubna 2020, náhradní zápis potom 27. 4. 2020), pozvali jsme jako každý rok budoucí předškoláčky podívat se k nám do 1. tříd.

Měli tak možnost poznat prostředí naší školy a tříd, podívat se, kolik se toho již naši prvňáčci naučili, a také se zapojit maličko do školní práce.

Tímto bychom rádi k nám do školy pozvali také rodiče společně s jejich předškoláky na akci Školička nanečisto, která se bude konat 17. 3. 2020 od 16 hodin. Součástí bude prohlídka prostor 1. stupně a školní družiny, hudební vystoupení našich žáků, ukázková „školička“, zábavné činnosti a hry, jarní jarmark a tombola ve školní družině.

Moc se na Vás všechny těšíme

kolektiv ZŠ Školní

Fotogalerie