Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Lyžařský výcvikový kurz

Lyžařský výcvikový kurzVe dnech 14. a 15. února proběhla druhá část lyžařského výcvikového kurzu, tentokrát ve skiareálu Klínovec. Žáci byli rozděleni do dvou skupin, na lyžaře v začátcích a na pokročilé. Pokročilých lyžařů se ujala paní učitelka Lucie Engelová, která s nimi jezdila všechny možné sjezdovky, od modrých (nenáročných) až po černé (obtížné). Druhá skupinka si užívala klidného tempa na modrých, a občas i červených sjezdovkách. Musím naše žáky velice pochválit za to, jaký pokrok udělali. Před několika dny s lyžováním začali ve skiareálu Alšovka, a o pár dní později už nebojácně sjížděli veliké kopce na Klínovci. Věřím, že si naši žáci lyžařský výcvik užili, a že jim lyžování bude zpříjemňovat i další roky jejich života.

 Fotogalerie

Mgr. Václav Homolka