Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Listopad v 3. oddělení ŠD

Listopad v 3. oddělení ŠDŽáci z 3. oddělení školní družiny pracovali na vánočních výrobcích na jarmark, který se uskuteční v prostorách školní družiny 6. 12.

Domů si odnesli záložku do knížky, škrabací obrázek - práce pomocí škrábání dřevěné tužky žáky velmi bavila. Žáci si vyrobili několik výrobků ze zažehlovacích korálků – skládání korálků do šablony a zažehlení žehličkou. Nejraději žáci tráví čas na koberci, kde si hrají a staví z lega, chlapci si hrají s autíčky, autodráhou, ale i s kuchyňkou. Lepší dny jsme trávili venku, ale převládá u nás všem milovaná pamatovaná v naší tělocvičně.

Poslední pondělí v listopadu nás navštívil pejsek Eda se svým páníčkem a předvedli žákům hodinové vystoupení.

Fotogalerie

Bc. Veronika Součková