Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Leden v 3. oddělení ŠD

Leden v 3. oddělení ŠDHned po návratu z Vánoc jsme se pustili do dalšího tvoření.

Pracovali jsme se siluetou baletky, práce byla především pro děvčata, která je bavila, a chlapci ocenili jejich výsledek pochvalou. Vyráběli jsme pavoučka pro štěstí z chlupatých dekoračních drátků, každý podle své fantazie. Pracovali jsme s vitráží, barvili barvou a každý si domu odnesl dárek pro své blízké. Ve třídě jsme si vyhlásili soutěž.  Každý si měl ze stavebnice ,,něco‘‘ postavit. Všichni se do práce pustili s nadšením a v konečném výsledku jsme si prohlédli – různé stolní počítače i s myší, stůl k PC, židle k PC, web – kamera, playstation…  Všechno jsme si ve třídě vystavili a hlasovali jsme.

Výsledky soutěže:

  1. MÍSTO BREJŠKA ONDRA
  2. MÍSTO DVOŘÁK DAN
  3. MÍSTO POZDĚNOVÁ KRISTÝNA A KREJČÍ KRYŠTOF
  4. MÍSTO HRUŠKOVÁ VIKTORIE
  5. MÍSTO BREJŠKA ONDRA A MAYER DAVID

Vyráběli jsme roboty z krabic. Každý si zvolil techniku, která mu vyhovuje. Někdo krabice barvil barvou, jiný zase použil barevný papír. Roboty žáci dekorovali třpytkami, krepovým papírem, drátky, vlnou… Nyní nám roboti zdobí naší třídu.

Fotogalerie

Bc. Veronika Součková