Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Klášterecká Šlapačka - 1. místo

Klášterecká Šlapačka - 1. místoV pátek 7. 6. jsme se zúčastnili již 20. ročníku klášterecké „Šlapačky“, kterou jako každým rokem pořádala ZŠ Petlérská. Začátek programu zahájila taneční skupina „ Umpalumpáci“.  Závod probíhal na hřišti ZŠ Petlérská , kde byla k vidění slalomová jízda, přenášení kelímku s vodou, průjezd prknem a další. V cykloparku probíhala časovka, kde mladší závodníci jeli jeden okruh, kdežto starší hned tři.

Naše nejlepší umístění v jednotlivcích:

v kategorii 4. - 5. ročník:

3. místo - Max Meloun a Nikol Ohemová

v kategorii 6. - 7. ročník:

2. místo - Jana Žampachová

v kategorii 8. - 9. ročník:

3. místo - Barbora Přibylová

2. místo - Vojtěch Morava

1. místo - David Nguyen a Emma Vohralíková

 Moc gratulujeme a děkujeme za účast i ostatním účastníkům závodu.

Jako škola jsme vyhráli krásné 1. Místo. Pro všechny soutěžící byly připraveny malé ceny. Celým dnem nás provázelo sluníčko, takže akce byla perfektní.

Fotogalerie

Helena Döringová a Iveta Vejvodová