Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace a platbách

Informace a platbách1.04. 2020

Důležité informace o platbách za stravné, ŠVP a družinu.

Platby za stravné ve školní jídelně: 

Žádáme rodiče, aby již neposílali další platby na květen a červen. Vzhledem k tomu, že žáci nebudou cca 2 měsíce ve škole, měly by platby poslané  do dubna stačit na zajištění do konce školního roku. Vedoucí stravování provede na konci školního roku všem žákům vyúčtování a peníze bude vracet.

Škola v přírodě:

Naše ŠVP byla plánovaná na červen 2020 a z důvodu Koronaviru se posouvá na nový náhradní termín v příštím školním roce. Informace o novém termínu a dalších možnostech budou konkrétním rodičům poskytnuty.

Platby za školní družinu:

Platby za měsíce bez účasti žáků ve škole budou vyúčtovány a vráceny zákonným zástupcům po ukončení školního roku.  

Ing. Monika Bártová