Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Fotografie a obrazy pro radost …

Fotografie a obrazy pro radost …V pátek 14. 2. nám zpříjemnily pozdní odpoledne Mgr. Jana Lelková svými fotografiemi a asistentka pedagoga Michaela Zmeškalová obrazy (obě ze ZŠ Školní).

Při zahájení výstavy zazpívaly děti z 5.A dvě písně, slovo měla paní Lenka Fricová a pan starosta Štefan Drozd. Pak už se nám srdíčko tetelilo radostí nad detaily i celkovými pohledy do přírody okem citlivé fotografky a připadali jsme si jako v nebi, protože nás obrazem provázeli různobarevní andělé.

Děkujeme Janě i Míše za nevšední zážitek, ať je múza neopouští! I galerie Kryt si zaslouží poděkování za zprostředkování a přípravu výstavy (výborné pohoštění) a vy, kteří jste nestihli vernisáž, zajděte si – jen tak pro radost – do klášterecké galerie. 

Mgr. Doris Homolková

Fotogalerie