Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Filmaři ze 7.A vtrhli do Rašovic (projektový den)

Filmaři ze 7.A vtrhli do Rašovic (projektový den)V pátek 18. 6. se v rašovickém areálu Vlaštovčí údolí třída 7.A proměnila ve filmový štáb. Díky trpělivému a profesionálnímu přístupu paní Mariety Poliakové jsme si všichni mohli vyzkoušet, co obnáší filmové řemeslo. Na pár hodin se z nás stali herci, kameramani, režiséři, zvukaři, osvětlovači, kostymérky a maskérky. A nechyběla samozřejmě ani veledůležitá klapka.

Naše akční reportérky se teleportovaly do období humanismu a renesance a natočily zde rozhovory se zajímavými osobnostmi této epochy. Potkali jsme dokonce i samotného Leonarda da Vinci a jeho tajemnou Monu Lisu.

Prožili jsme skvělý den plný legrace a i přes úmorné vedro jsme si natáčení všichni náramně užili.

Příští týden se tohoto projektu zúčastní také třídy 7.B a 7.C.

Fotogalerie

Mgr. Zuzana Chládková a Jindřiška Burešová