Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Družina - 1. oddělení - listopad

Družina - 1. oddělení - listopadV polovině listopadu jsme šli konečně do školy a družiny. Stříhali jsme Martinské koně, zdobili a lepili jim hřívu. Druhá třida plnila pracovní list o svatém Martinovi. Následující měsíc budeme čekat na Mikuláše. Seznámili jsme se z historií Mikuláše, čerta a anděla. Vyráběli jsme z pytlíků čerta a anděla a s papírového talíře Mikuláše.  Děti druhé třídy vybarvovaly mandalu a první třídy stříhaly a zdobily vločky. Tvořili jsme punčochy na nadílku. Také jsme si hráli s barevnými korálky, vyráběli stromky a sněhuláky. Nakonec měsíce jsme tvořili malý betlém, kde se narodil Ježíšek. Děti byly nadšené a těší se na prosincové vánoční tvoření.

Fotogalerie

Mgr. Miroslava Šlosrová, Klára Čtvrtníčková