Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Den otevřených dveří 2019

Den otevřených dveří 2019Ve čtvrtek 28. listopadu se na naší škole uskutečnil Den otevřených dveří.

Vše začalo hudebním vystoupením v tělocvičně, kde žáci 4.A předvedli své pěvecké umění. Poté pan starosta Štefan Drozd pronesl několik příjemných slov, zapálil první svíčku na adventním věnci a tím zahájil Den otevřených dveří.

V prostorách naší školy byla k vidění spousta krásných vánočních výrobků. Od nejmenších ozdob, svícnů, medvídků až po adventní věnce. Ve školní galerii Spojovačka byla také podzimní výstava prací žáků naší školy. Nechybělo tradiční občerstvení u Perníkové báby, byla možnost se vyfotit s Mikulášem a čertem. A samozřejmě tradiční tombola, která byla velice pestrá.

Celý podvečer nás doprovázela příjemná vánoční atmosféra. Opět se zde sešla spousta přátel, rodičů, prarodičů, bývalých žáků, učitelů i vedení města.

Děkujeme všem za hojnou účast a těšíme se na vás zase příště.

žáci a zaměstnanci školy

Fotogalerie