Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Den dětí ve 3. oddělení ŠD

Den dětí ve 3. oddělení ŠD



Ve 3. oddělení školní družiny oslavily děti Den dětí. Pro všechny děti byly připraveny balíčky se jménem, aby každý dostal svůj vlastní dárek.

V každém balíčku se ukrývala malá pozornost a sladkost. Děti měly z dárečků velkou radost. V balíčcích našly například sliz, přívěsek, míček a děvčata navíc dostala i prstýnek.

Společně jsme si užili příjemné odpoledne plné radosti, úsměvů a překvapení. Oslava Dne dětí se vydařila a všichni si odnesli nejen drobný dárek, ale také hezké zážitky. 

Fotogalerie

Bc. Veronika Karičková