Ve 3. oddělení školní družiny oslavily děti Den dětí. Pro všechny děti byly připraveny balíčky se jménem, aby každý dostal svůj vlastní dárek.
V každém balíčku se ukrývala malá pozornost a sladkost. Děti měly z dárečků velkou radost. V balíčcích našly například sliz, přívěsek, míček a děvčata navíc dostala i prstýnek.
Společně jsme si užili příjemné odpoledne plné radosti, úsměvů a překvapení. Oslava Dne dětí se vydařila a všichni si odnesli nejen drobný dárek, ale také hezké zážitky.
Bc. Veronika Karičková