V týdnu před Dnem matek děti ve 2. oddělení ŠD vyráběly originální dárečky pro své maminky. Děti s nadšením tvořily rámečky se svými fotografiemi a další drobnosti, do kterých vložily nejen svou šikovnost, ale i upřímnou lásku. Společně jsme si také povídali o tom, proč si maminky zaslouží poděkování a jak jim můžeme dělat radost každý den, nejen o svátku.
Velké poděkování patří paní asistentce Martině Růžičkové, která připravila fotografie dětí.
Věříme, že dárečky potěší a vykouzlí úsměv na tváři každé maminky.
Hana Windischová