Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Byli jsme u slavnostního otevření nového hřiště

Byli jsme u slavnostního otevření nového hřištěPro někoho obávaný pátek 13. prožili žáci 6. tříd radostně, pohodově a s úsměvy na tvářích. Nikoho nepostihlo žádné neštěstí, ba naopak se společně s dalšími žáky, a to i těmi nejmenšími – z mateřských škol, zúčastnili otevření multifunkčního hřiště v Lesní ulici.            

Připraven byl veselý program, o který se postaral šikovný tým divadla Hnedle vedle. Malí i velcí si mohli zazpívat, rozcvičit se, zaskákat si, dokonce i vyzvat přítomné k povedenému tanečku. Když už bylo pohybu na jednom hřišti dost, přesunuly se zraky přítomných k hřišti druhému, na kterém probíhal míčový souboj přímo s panem starostou.

Nádherné počasí a vidina blížícího se víkendu umocnily dojmy z příjemného zážitku. Všem patří poděkování za organizaci a pozvání. Myslím, že mohu za všechny napsat slova, která nám poletovala hlavami při odchodu: „Tak tady nás rozhodně ještě někdy potkáte!“

Fotogalerie

Mgr. Diana Homolková