Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Březen v 3. oddělení ŠD

Březen v 3. oddělení ŠDV měsíci březnu jsme navštívili kulturní centrum, kde si žáci užili den v maskách za doprovodu hudebního divadla Hnedle vedle.

Krásné dny jsme trávili venku, kde žáci hráli různé míčové hry a malovali křídami na chodník. Sportovali jsme také v naší tělocvičně. Velmi oblíbenou činností je u nás ve třídě skládání lega, žáci spolu staví různé stavby, velmi rádi také spolu hrají různé stolní hry.

Naše školní družina organizuje výtvarnou soutěž pro klášterecké školní družiny, letos na téma ,,Z pohádky do pohádky“. Všem, kteří se zapojili, moc děkujeme a stále probíhá možnost hlasování v naší družině. Vyrobili jsme také výrobky, které zdobí naší družinu, nebo si je žáci odnesli domů, aby udělali radost svým blízkým. Nyní již pracujeme na výrobcích na Velikonoce.

Fotogalerie

Bc. Veronika Součková