Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ankety v elektronické žákovské knížce

Ankety v elektronické žákovské knížce24.04. 2020

Rodiče žáků 1. – 5. a 7. ročníků mají v elektronické žákovské knížce (Bakalářích) zpřístupněnou anketu a prosíme je o její vyplnění.

U žáků 1. – 5. ročníků zjišťujeme, zda se žáci 1. stupně po zatím plánovaném otevření školy 25. května budou účastnit výuky přímo ve škole nebo zda budou i nadále pokračovat ve výuce v domácím prostředí.

U žáků 7. ročníku jde o volbu druhého cizího jazyka pro příští školní rok.

Obě ankety je nutné vyplnit z rodičovského účtu. Pokud do něj nemáte přístup, napište si o přihlašovací údaje na email hrachovec@skolaklasterec.cz.

Bohužel je elektronická žákovská knížka primárně udělaná pro využití na počítačích, proto, pokud využíváte mobilní aplikaci, tam anketu nevidíte. Proto, pokud máte možnost anketu vyplnit na počítači, vás prosíme, abyste tak učinili. Pokud ne, napište nám zprávu na ředitelství nebo jako odpověď na zprávu o anketě v Bakalářích, jak to s vaším dítětem bude. Potvrdíme vám doručení zprávy.

vedení školy