Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Advent u nás

Advent u násDne 1. 12. 2022 se uskutečnil všemi dlouho očekávaný Den otevřených dveří na naší škole, jako každý rok neodmyslitelně spojený s adventem. Návštěvníci byli přivítáni Mikulášem, andělem a čerticemi. Tento příjemný podvečer byl zahájen hudebním vystoupením pod taktovkou Mgr. Doris Homolkové. Po vystoupení se všichni mohli těšit na bohatou tombolu pořádanou Mgr. Ivou Máchovou, vánoční občerstvení u tradiční perníkové báby Mgr. Soni Pohlotové a na překrásné vánoční výrobky našich dětí. Pro ty nejmenší si Bc. Veronika Součková připravila dílničky, kde si děti vyrobily dárečky. Celým podvečerem nás provázela vánoční hudba. I letos se konala soutěž o nejkrásnější adventní věnec.  O prvních místech rozhodovali návštěvníci svým hlasováním. Zvítězily třídy 3.B a 9.B.

Byli jsme mile překvapeni obrovskou účastí a jen nás mrzí, že naše škola není nafukovací.

Chtěli bychom poděkovat kolegyním, kolegům a našim žákům za pomoc při organizaci tohoto příjemného podvečera.

Přejeme nám všem, aby tato tradice měla dlouhého trvání a bylo možné se společně setkávat.

Fotogalerie

Mgr. Simona Kuncová