Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 9.A a 9.B v divadle

9.A a 9.B v divadleV pátek 23. 9. jsme vyrazili do mosteckého divadla, kde jsme zhlédli slavnou komedii Charleyova teta anglického dramatika Brandona Thomase. Čekala nás vtipná zápletka s falešnou tetou z Brazílie, anglický humor a skvělé herecké výkony, které byly na konci odměněny bouřlivým potleskem. Představení jsme si všichni moc užili, o čemž svědčí i dojmy žáků:  

Honza: Líbily se mi herecké výkony nepravé tety a sluhy Brasseta.

Láďa: Bylo dobré, že představení nebylo zbytečně dlouhé a nebylo ani nudné, zaujal mě děj hry.

Aneta: Líbily se mi vtipné části, herecké výkony a celý příběh.

Terka: Super herecké výkony.

Dan: Nejlepší byla hlavní postava Charleyovy tety, byla zahrána velmi zábavně.

Fotogalerie

Mgr. Z. Chládková a Mgr. J. Řebíčková