Žáci třídy 5.B se v hodině tělesné výchovy také zúčastnili výcviku na běžkách. Seznámili se se základní technikou jízdy, rovnováhou a bezpečným pohybem na sněhu. Hodina proběhla v příjemné atmosféře a děti si pohyb na čerstvém vzduchu užily.
Fotogalerie
Mgr. Petr Ungermann a Ivana Damašek