Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 4.B - Divadlo Most + beseda v knihovně

4.B - Divadlo Most + beseda v knihovně



4. listopadu jsme navštívili Městské divadlo v Mostě. Před představením jsme se šli posilnit do McDonald's. Poté jsme v divadle zhlédli představení Malý princ. Je to krásná kosmická pohádka. Představení se žákům moc líbilo.

5. listopadu jsme zavítali do knihovny, kde pro nás měla paní knihovnice připravenou besedu na téma POVĚSTI. Vysvětlila, co to pověsti jsou a přečetla nám několik pověstí z našeho okolí. Např: Mnich v kláštereckém zámku. Děti si nakonec mohly knihy prohlédnout a nějakou si vypůjčit. Děkujeme paní knihovnici za příjemné čtení.

Fotogalerie 1

Fotogalerie 2

Mgr. Zdeňka Moziková, Jindřiška Burešová a Klára Seidlová