Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 3.B - Beseda v knihovně

3.B - Beseda v knihovně



V pátek 20. 3. žáci 3.B navštívili knihovnu, kde je čekala krátká beseda na téma "bajky". Paní knihovnice přečetla ukázky bajek a žáci ve skupinkách odpovídali na zadané otázky. Žáci si práci hodně užili a nakonec si půjčili  knížky domů. Paní knihovnici za besedu moc děkujeme.

Mgr. Alena Bartoňová a Naděžda Veselá