Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 2.A v Zooparku Chomutov

2.A v Zooparku ChomutovÚterý 3. 5. jsme si užili prima den se zvířátky v Zooparku v Chomutově. Vypravili jsme se za mláďaty domácích zvířat na tamní statek, protože jsme se o nich právě učili v prvouce. Viděli jsme také ale spoustu dalších zvířátek a prozkoumali lesopark vláčkem Amálkou i pěšky.

Ve slohu jsme si o výletě napsali krátká vyprávění, která si zde můžete, pokud budete chtít, přečíst.

žáci 2. A

Mně se líbilo ježdění vláčku. Nejlepší byl rys a koně. Jeden kůň předvedl i trik. Byly tam i opice, které seděly na stromě a dívaly se na nás. (Emma Kaiserová)

Jeli jsme vlakem do zooparku. Potom jsme čekali, až přijede vláček Amálka. Když jsme čekali, tak jsme si hráli na obří červené pandě. Když jsme jeli vláčkem, tak jsme viděli různá zvířátka a dokonce i mlýn. Nakonec jsme šli na hřiště a do zooshopu. Bylo to tam tak hezký, moc se mi to líbilo. (Karolína Iblová)

Líbila se mi moc červená panda a rys. A také se mi líbila dětská Zoo a nakonec roztomilá veverka. Prostě to tam bylo super. Chtěla bych se tam vrátit. (Emily Jandlová)

Jeli jsme dvěma vlaky. Bylo hezké počasí. Viděli jsme dvě červené pandy. Pohladili jsme si králíky. Pak jsme šli do stáje a tam byli kozlové, kozy a kůzlátka. Ten den byl hezký. (Rozálka Kosturová)

Fotogalerie