Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 2.A v Perštejně

2.A v PerštejněVe čtvrtek 9. 6. jsme se vydali na pěší výlet z Lužného a prima si ho užili. Ve slohu jsme napsali, jak se nám výlet líbil a co jsme na něm viděli i prožili. Přikládáme k nahlédnutí naše dvě práce. 

žáci 2.A

Jeli jsme vlakem " Žraločkem" a vystoupili v Kotvině. Po cestě zpět jsme hráli různé soutěže. První soutěž byla zapamatovat si několik přírodnin. Druhá běh, ale při něm se Maxovi vyzula bota a skončil čtvrtý. Hráli jsme také přírodní pexeso, vytvářeli mandaly z přírodnin a skládali o výletě básničku. V Kyselce jsme si dali zmrzlinu a limču. Výlet byl hezký a chtěla bych si ho zopakovat ve třetí třídě.

E. Urbancová

Nejvíc se mi na tom líbilo, jak jsme tam dělali soutěže a taky jak jsme vymýšleli báseň a jak jsme dělali cestou Arizonu a jak jsme si koupili zmrzlinu. Výlet byl moc hezký, protože se mi tam líbilo úplně všechno.

K. Iblová

Fotogalerie