Dnes jsme se vypravili na náš zámek a jeho Pohádkový okruh. Viděli jsme krásné skřítky Vítězslavy Klimtové a další postavičky z klasických českých pohádek.
Poté jsme se rozhlédli ze zámecké terasy a prošli se parkem.
Výstava s procházkou se nám opravdu líbila.
žáci 1.A