Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 1.A na zámku

1.A na zámku



Dnes jsme se vypravili na náš zámek a jeho Pohádkový okruh. Viděli jsme krásné skřítky Vítězslavy Klimtové a další postavičky z klasických českých pohádek.

Poté jsme se rozhlédli ze zámecké terasy a prošli se parkem.

Výstava s procházkou se nám opravdu líbila.

 Fotogalerie

žáci 1.A