Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 15. 10. v 5.B

15. 10. v 5.B



Středu 15.10. si třída 5.B opravdu "užila".
Začali jsme programem organizace Světlo z Kadaně, který byl  zaměřený na spolupráci a vztahy ve třídě.
Různé hry a soutěže nás pobavily a rozveselily.
Poté jsme zamířili do ZUŠ, kde jsme pod vedením paní učitelky Ireny Hofhans malovali a tiskali na látku. Každý si vyrobil svoji vlastní čelenku a vlajku.
žáci 5.B, Mgr. Jana Lelková a Ivana Damašek